Rezultati

Leto Disciplina Tekmovanja Uvrstitev
2014      
  SKUPNI ZMAGOVALEC SVETOVNEGA POKALA 2014
  Sprint ekipno Svetovno prvenstvo Valtellina 1.mesto
  Sprint Svetovno prvenstvo Valtellina 2. mesto
  Sprint Svetovni pokal Dunaj 1. mesto
  Sprint Svetovni pokal Lofer 1. mesto
  Klasika Svetovni pokal Lofer 4. mesto
  Klasika Svetovni pokal Lofer.2 4. mesto
  Klasika Svetovno prvenstvo Valtellina 8. mesto
  Sprint Državno prvenstov Solkan 1. mesto
2013      
  Sprint Svetovno prvenstvo Solkan 2. mesto
  Sprint ekipno Svetovno prvenstvo Solkan 3. mesto
  Sprint Evropsko prvenstvo Bovec 1. mesto
  Klasika ekipno Evropsko prvenstvo Bovec 2. mesto
  Klasika Evropsko prvenstvo Bovec 5. mesto
  Sprint ekipno Evropsko prvenstvo Bovec 5. mesto
  Sprint Svetovni pokal Valtellina 1. mesto
  Klasika Svetovni pokal Valtellina 3. mesto
  Sprint Svetovni pokal Banja Luka 1. mesto
  Klasika Svetovni pokal Banja Luka 5. mesto
  Sprint Državno prvenstvo Solkan 1. mesto
  Klasika Državno prvenstvo Bovec 2. mesto
2012      
  SKUPNI ZMAGOVALEC SVETOVNEGA POKALA 2012
  Sprint Svetovno prvenstvo Bourg 1. mesto
  Sprint moštva Svetovno prvenstvo Bourg 1. mesto
  Klasika Svetovno prvenstvo Bourg 3. mesto
  Klasika moštva Svetovno prvenstvo Bourg 4. mesto
  Sprint Svetovni pokal Banja Luka 1. mesto
  Klasika Svetovni pokal Banja Luka 3.mesto
  Klasika Svetovni pokal Kraljevo 3. mesto
  Sprint Svetovni pokal Kraljevo 1.mesto
  Sprint Državno prvenstvo Solkan 1. mesto
  Klasika Državno prvenstvo Sava Dolinka 1. mesto
2011      
  sprint Svetovno prvenstvo Augsburg NEM 1. mesto
  sprint Evropsko prvenstvo Kraljevo SRB 2.mesto
  klasika Evropsko prvenstov Kraljevo SRB 4.mesto
  sprint Solkan Državni prvak
2010      
  Skupni zmagovalec Svetovnega pokala
  K1 sprint Svetovno prvenstvo Sort SPA 2. mesto
  K1 klasika Svetovno prvenstvo Sort SPA 3. mesto
  3xK1 sprint Svetovno prvenstvo Sort SPA 3. mesto
  3xK1 sprint Svetovno prvenstvo Sort SPA 4. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Bovec SLO 1. mesto
  K1 klasika Svetovni pokal Bovec SLO 1. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Valtellina ITA 1. mesto
  K1 klasika Svetovni pokal Valtellina ITA 2. mesto
2009      
  Skupni zmagovalec svetovnega pokala
  sprint Evropsko prvenstvo Valtellina ITA 1. mesto
  3xK1 sprint Evropsko prvenstvo Valtellina ITA 4. mesto
  K1 klasika Svetovni pokal Tasmanija AUS 1. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Tasmanija AUS 1. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Tasmanija AUS 1. mesto
  K1 klasika Svetovni pokal Tasmanija AUS 2. mesto
  K1 klasika Svetovni pokal Tasmanija AUS 3. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Tasmanija AUS 3. mesto
2008      
  3xK1 sprint Svetovno prvenstvo Ivrea ITA 1. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Lofer AUT 3. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Karlovy Vary CZE 7. mesto
2007      
  K1 sprint Evropsko prvenstvo Bihač BIH 9. mesto
  3xK1 sprint Evropsko prvenstvo Bihač BIH 5. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Lofer AUT 1. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Ivrea ITA 1. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Karlovy Vary CZE 6. mesto
2006      
  K1 sprint Svetovno prvenstvo Karlovy Vary CZE 22. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Mezzana ITA 2. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Lofer AUT 4. mesto
2005      
  K1 sprint Evropsko prvenstvo Chalaux FRA 15. mesto
  K1 klasika Evropsko prvenstvo Chalaux FRA 19. mesto
  3xK1 klasika Evropsko prvenstvo Chalaux FRA 6. mesto
  K1 sprint Svetovni pokal Notthingam VB 2. mesto
2004      
  K1 sprint Svetovno prvenstvo Garmish Partenkirchen NEM 11. mesto
  K1 klasika Svetovno prvenstvo Garmish Partenkirchen NEM 16. mesto
  3xK1 klasika Svetovno prvenstvo Garmish Partenkirchen NEM 7. mesto
2003      
  K1 sprint Evropsko prvenstvo Karlovy Vary CZE 9. mesto
2002      
  K1 sprint Mladinsko svetovno prvenstvo Bala VB 2. mesto
  K1 klasika Mladinsko svetovno prvenstvo Bala VB 6. mesto
  3xK1 klasika Mladinsko svetovno prvenstvo Bala VB 5. mesto
  K1 sprint Člansko svetovno prvenstvo Val Sessia ITA 18. mesto
2001      
  3xK1 klasika Mladinsko evropsko prvenstvo Val Sessia ITA 3. mesto
  K1 klasika Mladinsko evropsko prvenstvo Val Sessia ITA 2. mesto
2000      
  K1 klasika Mladinsko svetovno prvenstvo Vipiteno ITA 18. mesto
  3xK1 klasika Mladinsko svetovno prvenstvo Vipiteno ITA 6. mesto